Rozpracovaná
objednávka
Rozpracovaná objednávka
žádná objednávka

Sledovat
zásilku
Sledovat zásilku
podpora@poslisnadno.cz +420 ­702 155 266 poslisnadno.cz

Často kladené otázky

Kdo může poslat zásilku vaším prostřednictvím? I soukromá osoba?

Zásilku může poslat kdokoliv. Soukromá osoba, živnostník, firma, škola nebo třeba státní instituce.

Musím mít u vás účet, abych mohl poslat zásilku?

Zásilku může lehce poslat kdokoliv, aniž by u nás musel být registrovaný nebo měl účet. Stačí jen jednoduše vytvořit objednávku na našem webu a je to :).

Budu mít nějaké výhody, když u vás budu zaregistrovaný?

Pokud se zaregistrujete, výrazně si tím zrychlíte a ulehčíte proces objednání zásilky. Automaticky se Vám totiž ukládají adresy, odkud a kam posíláte, a nemusíte je vždy psát znovu. Kromě toho máte ve svém účtu detailní přehled objednávek vč. daňových dokladů.

Jakým způsobem zaplatím za přepravu zásilky?

Za přepravu zásilky je možné zaplatit těmito způsoby:

  • platební kartou – MasterCard, Visa, Maestro,
  • online bankovním převodem v rámci Fio banky, České spořitelny, Komerční banky, Raiffeisen Bank a mBank,
  • pomocí elektronické peněženky GoPay a PayPal,
  • na fakturu se splatností – platbu na fakturu umožňujeme zákazníkům individuálně.

Všechny platební metody (kromě platby na fakturu) realizujeme prostřednictvím zabezpečené platební brány GoPay.

Platební metody jsme zvolili tak, abychom ihned po objednání mohli zahájit realizaci přepravy a nemuseli např. den čekat, než dorazí peníze standardním bankovním převodem. Chceme fungovat maximálně rychle a efektivně a nabídnout Vám co nejkratší interval pro vyzvednutí Vaší zásilky.

Pro koho je vaše služba vhodná?

Naši službu jsme tvořili pro firmy a lidi, kteří neposílají desítky či stovky zásilek měsíčně, ale přesto potřebují čas od času přepravovat zboží od svých zahraničních partnerů, poslat rodinným známým dárek do USA nebo třeba jen rychle doručit podepsané smlouvy do Japonska. Pokud nemáte ve firmě přímo logistické oddělení a v mezinárodní přepravě se neorientujete dokonale, pak s námi máte jistotu, že Vám poskytneme maximální servis, vybereme vždy tu nejvhodnější variantu přepravy a ušetříme Vám peníze, čas a někdy i nervy :).

S jakými dopravci spolupracujete?

Spolupracujeme jen s prémiovými přepravci typu DHL, FedEx, TNT a UPS. Jde nám v první řadě o kvalitu a o to, aby každá jednotlivá zásilka byla doručena v pořádku a včas a při přepravě se nevyskytl žádný problém. A to nám výše zmíněná kategorie přepravních společností zaručuje.

Proč nevyužíváte pro dopravu po Evropě levné „balíkové“ přepravce?

Myslíme si, že když někam něco posíláme, mělo by nám jít zejména o maximální možnou jistotu doručení a o maximální eliminování jakýchkoliv problémů. Proto pečlivě volíme naše partnery, se kterými budeme spolupracovat, přičemž určující je pro nás kvalita služeb. Nespolupracujeme s nejlevnějšími přepravci, ale s těmi nejkvalitnějšími.

V čem je vaše přidaná hodnota? Proč bych měl pro přepravu využít právě vás?

Zakládáme si na kvalitě, jednáme s Vámi na rovinu a poskytujeme Vám maximální podporu, kdykoliv ji potřebujete. Nenecháme Vás poslat zásilku, u které by např. chyběly některé dokumenty, a proto by došlo k problémům s proclením v cílové destinaci. Každou zásilku bedlivě sledujeme až do jejího úspěšného dodání koncovému příjemci. Logistice rozumíme a naše znalosti a zkušenosti využíváme ve Vašem zájmu.