Rozpracovaná
objednávka
Rozpracovaná objednávka
žádná objednávka

Sledovat
zásilku
Sledovat zásilku
podpora@poslisnadno.cz +420 ­702 155 266 poslisnadno.cz

Jak to funguje?


Pro balíky a dokumenty

Naši přepravci

K přepravě balíků a dokumentů využíváme jen prémiových přepravců typu DHL, FedEx, TNT a UPS. Jde nám v první řadě o co nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb a naším cílem je, aby každá zásilka byla bez problémů vyzvednuta, aby se s ní při přepravě nic nestalo a aby byla doručena v co nejkratším čase.

Výběr nejvhodnější přepravy

Na základě Vámi zadaných základních parametrů náš systém online porovná všechny možnosti přepravy do dané destinace právě pro Vaši konkrétní zásilku. Přepravci požadují často různé příplatky za tvar balíku, za překročení určitých rozměrů, za doručení do konkrétní oblasti, palivový příplatek a podobně. Navíc každý přepravce má svoji logistickou strukturu po světě rozloženou trochu jinak, a tak i samotné základní sazby za přepravu se mohou lišit. Všechny tyto faktory náš systém vyhodnotí a porovná a nabídne Vám nejlepší možné varianty pro dopravu Vaší zásilky na místo určení. Vy si pak můžete zvolit rychlou variantu přepravy (express), nebo o trochu pomalejší a levnější (economy).

Objednání

Po výběru varianty pokračujete dále do objednávkového procesu. Zvolíte případné pojištění zásilky, vyplníte doručovací údaje, a pokud je zásilka určena mimo území EU (pouze pro balíky, dokumenty se clít nemusí), vyřídíte online i její celní odbavení. A v našem systému si vytvoříte také speciální fakturu pro celní účely, která v takovýchto případech musí být k zásilce vždy přiložena. Na závěr nastavíte, kdy má u Vás kurýr zásilku vyzvednout, a vyberete způsob úhrady ceny za přepravu. Tento jednoduchý proces Vám zabere jen několik málo minut.

Bezproblémové doručení

Potom už se vaše objednávka dostane k nám, my vše zkontrolujeme, aby nedošlo při přepravě k nějakému problému, a pošleme Vám přepravní dokumenty. Ty spolu se zásilkou předáte kurýrovi a na našem webu už poté jen sledujete, jak Vaše zásilka postupně cestuje až do místa určení, kde je doručena příjemci :).


Pro palety, kontejnery a speciální zásilky

Vybíráme nejvhodnější přepravu v aktuálním čase

Cenu přepravy palet, kontejnerů a speciálních zásilek nekalkulujeme online, ale zašleme Vám ji zpětně na základě nejlepší možné varianty, kterou se nám v danou chvíli podaří pro Vaši zásilku zajistit.

Přepravci

V této oblasti využíváme velký počet přepravců. Někteří mají pevné sazby, ale jiní zase stanovují cenu speciálně pro každou zásilku, přičemž se řídí např. aktuální polohou svých kamionů či jejich vytíženosti a možností přiložit k již přepravovanému nákladu nějaký další.

My vždy prověříme všechny možnosti a zpravidla během několika desítek minut Vám nabídneme nejvhodnější možnosti doručení Vašeho nákladu.

Objednání

Pokud Vám budou vyhovovat, pokračujete dále objednávkovým procesem na našem webu, kde vyplníte kompletní doručovací údaje a obdobně jako u balíků si můžete online zařídit celní odbavení vč. vygenerování faktury pro celní účely v případě zásilky mimo území EU. Na závěr pak vyberete způsob úhrady přepravného. Opět Vám celý proces zabere jen pár minut.

Bezproblémové doručení

Ve stanovenou dobu pak přijede přepravce zásilku vyzvednout a v dohodnutém termínu ji doručí příjemci.