Jak probíhá přeprava a v čem jsme jiní | PosliSnadno.cz

Co děláme a v čem jsme jiní?

Pro rychlý
odskok
klikněte

Máme perfektní servis a přepravě rozumíme

Kdo jsme
a co děláme? 1

 • Zajišťujeme mezinárodní přepravu zásilek.

  Přepravujeme zásilky do zahraničí i importní zásilky ze zahraničí do ČR. Soustředíme se na maximální kvalitu a preciznost samotné přepravy. Doručujeme expresní listovní zásilky, balíky a palety, také větší náklady v rámci námořní nebo letecké přepravy.

 • Máme komplexní systém a online platformu.

  Snažíme se, aby objednání přepravy i další procesy byly co nejjednodušší a nejefektivnější. Objednání přepravy probíhá jednoduše online, Vaši zásilku můžete po celou dobu přepravy sledovat, dostáváte avíza a upozornění o doručení.

 • Jsme moderní česká poctivá firma.

  Soustředíme se na poctivou a pečlivou práci, abychom Vám mohli poskytnout kvalitní a přínosnou službu. Nevymýšlíme právní kličky, abychom získali úlevu na daních. Nenazýváme se prvoplánově „startupem“ a neobcházíme investory, aby nám nasypali nějakou korunku a my se mohli chlubit v PR článcích a na Facebooku, jak jsme skvělí a úžasní. Nic z toho. Prostě chceme poctivě makat a máme radost z každé zásilky, kterou Vám doručíme.

Jak to
probíhá? 2

 • Vybíráme nejvhodnější variantu přepravy.

  Základním principem je naše spolupráce jen s vybranými kvalitními a prémiovými přepravci jako např. FedEx a UPS. Pro každou zásilku Vám náš systém vybereme tu nejvhodnější variantu, která je k dispozici. Vám pak stačí jen zásilku objednat. U větších nákladů a námořní a letecké přepravy fungujeme obdobně. Na základě Vaší poptávky zvolíme toho nejlepšího rejdaře nebo aerolinku, a Vy tak máte jistotu, že Vaše zboží je v těch nejlepších rukou.

 • Přeprava se objednává jednoduše online.

  U zásilek typu „balík“ a „dokumenty“ si sami zobrazíte cenu přepravy. Vyberete si rychlost doručení, doplníte doručovací údaje a nakonec si sami zvolíte časové okno, ve kterém má kurýr přijet zásilku vyzvednout. Je to snadné a rychlé. U palet a námořních a leteckých přeprav nám jen odešlete poptávku, na kterou pro Vás připravíme tu nejlepší vhodnou přepravu. Vy ji pak jednoduše opět jen potvrdíte. Je to jednoduché, efektivní a moderní.

 • Zásilka je pod naším dohledem a kontrolou.

  Objednáním přepravy pro nás vše teprve začíná. Doručit zásilku včas a v pořádku je naše poslání a uděláme vše, aby tomu tak bylo. Pečlivě zkontrolujeme všechny údaje, vytvoříme Vám kvalitní celní dokumentaci. Na každou zásilku po cestě dohlížíme a předcházíme problémům, řešíme každou nenadálou situaci. U nás v tomto máte jistotu.

V čem
jsem jiní? 3

 • Jde nám o kvalitu a rozumíme své práci.

  Máme za to, že když něco někam posíláme, mělo by nám jít o to, aby vše bylo doručeno v pořádku a bez prodlení, aby kurýr přijel ve stanoveném čase, aby se zásilka „nezasekla“ na celnici nebo aby nebyla zastavena po cestě, protože obsahuje nějaký problematický obsah. Logistika je pěkně složitá džungle a my jsme tu od toho, aby pro Vás poslání zásilky bylo jednoduché jako jízda po německé dálnici. Nebo třeba švýcarským vlakem – co máte radši. Na nás se můžete spolehnout.

 • Zakládáme si na osobním přístupu.

  Vaše zásilky pro nás nejsou jen položky v systému a Vy pro nás nejste jen hlasy na infolince. Jste pro nás konkrétní živí lidé, kteří potřebují vyřešit nějakou situaci a dopravit zásilku třeba na druhý konec světa. Ať už je to důležité obchodní psaní, dárek tajné lásce k Valentýnu nebo třeba kontejner zboží pro Vašeho zákazníka. Každá zásilka pro nás představuje konkrétní jedinečný případ nebo příběh a uvědomujeme si obrovskou odpovědnost, kterou nám svěřujete. Je to možná trochu fráze, ale ke každé zásilce přistupujeme jako k naší vlastní.

 • Jsme Vám právně i hmotně odpovědní.

  Když se něco pokazí, neschováváme se, ale stavíme se k tomu čelem. Chápeme, že jsme udělali chybu a že Vám to způsobilo komplikace a starosti. Snažíme se co nejrychleji najít náhradní řešení a věc řešíme sami iniciativně. Přijmout zodpovědnost, když se něco nepovede, je pro nás důležité a samozřejmé.

Co vám přinášíme
navíc? 4

 • Odškodníme Vás, když něco nedodržíme nebo pokazíme.

  Bohužel, jednou za čas se může něco pokazit. Děláme ale maximum, abychom tomu předcházeli a stávalo se to jen výjimečně. Ovšem úplně se tomu vyhnout nedá. Každá taková situace nás velmi mrzí a přijímáme plnou zodpovědnost. Když se zpozdí doručení, část peněz za dopravu Vám automaticky vrátíme. Nemusíte o nic žádat ani vyplňovat složité reklamační protokoly. Stejně tak v případě poškození zásilky. Uvědomujeme si svoji chybu a rychle a iniciativně věc řešíme, abychom Vám škodu co nejdříve nahradili.

 • Poskytneme Vám maximální servis a poradenství.

  Mezinárodní přeprava je složitá a je často zatížena mnoha pravidly a předpisy. Rádi Vám poskytneme jakoukoliv informaci. Ať už se chcete jen ohledně čehokoliv poradit a mít jistotu, že zásilka dorazí v pořádku, nebo chcete vědět, jaká jsou celní omezení v konkrétní zemi. Vždy Vám dáme smysluplnou, podstatnou a správnou informaci, ne nějaké obecné fráze z infolinky. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně a snažíme se vždy pochopit právě Vaše konkrétní potřeby a těm vyhovět.

 • O vše se postaráme – Vám stačí jen objednat.

  Chceme Vám přinášet co největší přidanou hodnotu a považujeme za samozřejmé, že když Vám něco přepravujeme, tak vše zkontrolujeme, zásilku pečlivě hlídáme a řešíme všechny celní a zákonné náležitosti. Nechceme to po Vás, protože to je naše práce. Vy jen objednáte a dále už máte jistotu, že je zásilka v těch nejlepších rukou. Na nás se můžete spolehnout. Přesvědčte se o tom.