Jak to funguje v mezinárodní přepravě | PosliSnadno.cz

Proč to děláme?

Jak to funguje v mezinárodní přepravě

Logistika a mezinárodní přeprava jsou tak trochu džungle.

Džungle regulací, omezení a předpisů. Musíte se řídit různými mezinárodními úmluvami, celními předpisy, podmínkami dopravců – je toho prostě hodně. A pokud nejste člověk nebo firma, pro něž je logistika denním chlebem, pak je velmi těžké se tou džunglí úspěšně a hladce prosekávat. A právě od toho jsme tu my – aby se z té džungle stala široká, jasně osvětlená německá dálnice, která Vás jednoduše dovede od objednání zásilky až k jejímu hladkému doručení.

Náš projekt jsme vytvořili proto, abychom Vám přinesli špičkovou mezinárodní přepravu za dostupné ceny a poskytli Vám maximální odborný servis a vstřícný lidský přístup.

Nebojte se, u nás to neprobíhá tak, že bychom sepsali malým písmem obchodní podmínky a dál jsme se o Vás nezajímali. A když se objeví problémy, neodkážeme vás na tyto podmínky s poučením, že jste si to měli ohlídat. To určitě ne! Naším zájmem je postarat se o každou jednotlivou zásilku tak, aby dorazila v pořádku, včas a bez problémů. Každou jednotlivou objednávku zásilky pečlivě zkontrolujeme a nenecháme Vás ji odeslat v případě, že některé údaje chybí nebo nejsou kompletní. Po odeslání každou přepravu sledujeme a kontrolujeme až do té doby, než si ji příjemce převezme.

Chápeme, že posílání do zahraničí nemusí být jednoduché a je s ním spojeno někdy dost administrativy a pravidel, která těžko budete všechna znát. My jsme tu od toho, abychom všechno pohlídali, bezpečně Vás provedli celým procesem, a společně jsme tak udělali maximum pro bezproblémovou a hladkou přepravu. Nebojte se na nás kdykoliv obrátit, pokud si s něčím nebudete jisti, pokud budete potřebovat poradit. Neřešte, jestli se jedná o maličkost, nebo zásadní věc. My jsme tu od toho, aby každá vaše zásilka dorazila bez problému, a uděláme pro to vše, co bude v našich silách.