Rozpracovaná
objednávka
Rozpracovaná objednávka
žádná objednávka

Sledovat
zásilku
Sledovat zásilku
podpora@poslisnadno.cz +420 ­702 155 266 poslisnadno.cz

Přepravujeme zásilky
do celého světa

Balík do USA, expresní dokumenty do Německa, palety ze Španělska, nebo kontejner z Číny. Vždy kvalitně, s přehledem a s jistotou. Spočítejte si cenu a objednejte online.

Vše je pod naší kontrolou,
Vy jen v klidu objednáte

Řešíme za Vás všechny náležitosti a dohlížíme na přepravu. Mějte jistotu a nechte to na nás. Odvezeme Vaši zásilku třeba na konec světa.

Za přepravu zodpovídáme
a dbáme na její kvalitu

Nejsme jen zprostředkovatelé, ale plnohodnotní zasílatelé. Zajišťujeme všechny procesy i reklamace. Vybíráme vždy nejvhodnější varianty. Každý balík je nám drahý!

Přátelsky Vám poradíme
a ochotně pomůžeme

Jak to zabalit, jak to bude se clem, jaké jsou potřeba dokumenty. Nebojte se nás na cokoliv zeptat. Na nás se můžete spolehnout. Jsme v tom s Vámi!

Pošlete Váš balík, dokumenty, nebo třeba palety do zahraničí. Rychle vyzvedneme a s jistotu doručíme. Objednejte snadno online za ty nejlepší ceny a s nejlepším servisem a osobním přístupem.
 
Odkud
Kam

1
Hmotnost
kg
Rozměry v cm
x
x

Upravte: - pole je vyplněno chybně - toto pole je nutné vyplnit
Potřebujeme vědět co přepravujete, abychom předešli problémům v případě speciálních přepravních požadavků pro dané zboží.
 

Reference

„Poslisnadno.cz umožnilo mému personálu nejsnadnější odeslání zásilky prostřednictvím několika kliků myší. Kvůli pár zásilkám měsíčně se nemusíme stávat smluvními partnery logistických firem a platíme méně, než kdybychom jimi byli.“

Pavel Fendrych, ředitel, Perfect Smile s. r. o.

„Se společností Pošli snadno jsme spolupracovali již několikrát a vždy vše proběhlo v pořádku. Líbí se nám jejich lidský přístup a v každém případě se snažili vyjít vstříc našim požadavkům. Při našem prvním zasílání balíku do USA nám chybělo spousta dokumentů a náležitostí jako je EORI, což jsme s Pošli snadno lehce vyřešili, protože nám se vším pomohli a poradili a co bylo v jejich silách, tak zařídili. Děkujeme.“

Kateřina Šilhavá, Office Manager, Huatech a.s.

„Prostřednictvím www.poslisnadno.cz svým obchodním partnerům zasíláme dopisy, balíky, palety i celé nákladní automobily zboží. Jejich tým je velmi profesionální, reaguje doslova okamžitě a průběh jednotlivých realizací mezinárodní přepravy kontroluje od objednávky do úspěšného doručení na cílovou adresu. Spolupráce nám výrazně zjednodušila práci, jelikož naše agenda logistiky dostala profesionální podobu.“

Timur Zaslavský, jednatel, KRISTI Z, s.r.o.

„Společnost Poslisnadno.cz vždy reaguje velice rychle na naše žádosti o přepravu, navíc nyní díky jejich novým webovým stránkám je realizace zásilek ještě o něco víc rychlejší. Tým Poslisnadno.cz je velice ochotný a pokud nastane nějaký problém, vždy vše za nás vyřeší, a tím nám šetří čas i starosti.“

Jana Kociánová, SCS, Primeros Prague a.s.

Využíváme služeb

ZPĚT NA
ZÁSILKU

Jak to funguje pro balíky a dokumenty?

  1. ZADÁTE CÍLOVOU ZEMI A PARAMETRY ZÁSILKY.
  2. NÁŠ SYSTÉM VYBERE NEJVHODNĚJŠÍ ZPŮSOB PŘEPRAVY.
  3. ZVOLÍTE SI VARIANTU PŘEPRAVY.
  4. VYPLNÍTE ÚDAJE NUTNÉ PRO SPRÁVNÉ DORUČENÍ ZÁSILKY.
  5. VYBERETE ZPŮSOB ÚHRADY PŘEPRAVY.
  6. VYTISKNETE ŠTÍTKY, KTERÉ PŘIDÁTE K ZÁSILCE.
  7. PŘIJEDE PŘEPRAVCE A VYZVEDNE ZÁSILKU.
  8. PŘEPRAVCE DORUČÍ ZÁSILKU V CÍLOVÉ DESTINACI.